Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Targi Cleaning Expo 2024 to nowe perspektywy rozwoju biznesu

Podziel się

Targi Cleaning Expo 2024 pełnią kluczową rolę jako platforma do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz prezentacji najnowszych rozwiązań i innowacji w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Wśród wystawców możemy powitać kolejne firmy: ABC Service, Adeva, Clean Lab, Dolphin, Essity, które razem z nami będą tworzyć przyszłość branży utrzymania czystości w Polsce.

Jednym z największych atutów uczestnictwa w targach Cleaning Expo jest możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami branży, dostawcami sprzętu, producentami środków czystości oraz potencjalnymi klientami. To doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, zdobycia nowych partnerów handlowych i zwiększenia widoczności firmy na rynku.

Ponadto, obecność na poznańskich targach umożliwia śledzenie konkurencji, analizowanie rynkowych nowości i dostosowywanie strategii biznesowej do bieżących trendów. To także doskonała okazja do promocji własnych produktów i usług oraz budowania pozytywnego wizerunku marki. Ekspozycja targowa i wyjście z ofertą naprzeciw klientom daje szansę bezpośrednich rozmów, co z kolei prowadzi do zrozumienia preferencji i potrzeb nabywców. Wystawcy, tacy jak zgłoszeni już: ABC Service, Adeva, Clean Lab, Dolphin, Essity, mogą zebrać feedback od potencjalnych odbiorców, co pozwoli im dostosować ofertę do zmieniających się warunków rynkowych.

Targi Cleaning Expo to nie tylko miejsce do prezentacji, lecz także do interakcji, zdobywania inspiracji i podnoszenia kompetencji zawodowych. Dla każdego przedsiębiorcy z branży utrzymania czystości, udział w październikowym wydarzeniu może przynieść liczne korzyści i otworzyć nowe perspektywy rozwoju biznesu. 

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center! 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Witold Lipiński
Witold Lipiński
Liliana Biegoń