Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Targi Cleaning Expo na rozmowach biznesowych podczas Subcontracting Meetings!

Podziel się

Zespół organizacyjny targów Cleaning Expo wziął dziś udział (2.06.2022) w Subcontracting Meetings, które odbywały się w ramach bloku targów ITM Industry Europe oraz Modernlog i Subcontracting. Wydarzenie to skupia się na kojarzeniu zleceniodawców przemysłowych ze zleceniobiorcami podczas aranżowanych spotkań kooperacyjnych. To rzadka okazja do zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej bazy klientów.

Stałym punktem w programie Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING są spotkania matchmakingowe przedsiębiorców przemysłowych z potencjalnymi podwykonawcami i kontrahentami. Możliwe są one w ramach SUBCONTRACTING MEETINGS, które można zaaranżować za pomocą specjalnej platformy internetowej. 

 

- Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego chętnie bierzemy udział w stacjonarnych targach i wydarzeniach, które umożliwiają bezpośredni kontakt z wystawcami i rozmowy na żywo - komentuje Witold Lipiński, Project Manager Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo. - Subcontracting Meetings to dla nas zupełnie nowy wymiar spotkań biznesowych - dzięki rejestracji na internetowej platformie wystawcy i zwiedzający z różnych branż zyskują dostęp do dobrze skatalogowanej bazy przedsiębiorców oraz podwykonawców. Jestem przekonany, że zarówno obecność na naszym stoisku Cleaning Expo podczas trwającego właśnie bloku targów ITM/ Modernlog/ Subcontracitng (stoisko nr 34, pawilon 6), jak i uczestnictwo w Subcontracting Meetings przełożą się na ciekawą ofertę, którą będziemy mogli zaprezentować podczas naszych październikowych targów Cleaning Expo 2022 – dodaje Lipiński.

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do wspólnych rozmów o Cleaning Expo!

Modernlog, stoisko nr 34, pawilon 6

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo

4-6.10.2022, Poznań