Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Targi pod okiem uznanego eksperta!

Podziel się

Branża utrzymania czystości, ze względu na istotną funkcję, którą pełni – czyli zapewnienie bezpieczeństwa i higieny w przestrzeniach użyteczności publicznej, miejscach pracy czy zamieszkania, chcąc podążać za najnowszymi trendami czy wysokimi wymaganiami stawianymi przez klientów, musi stawiać na rozwój poprzez szkolenia, podnoszenie wiedzy i spotkania z profesjonalistami.

 

Tegoroczna, miniona edycja Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo 2023, które odbywały się w Poznaniu wraz z konferencjami Cleaning Forum, to odpowiedź na zapotrzebowanie przedstawicieli sektora usług sprzątania i szansa na wymianę doświadczenia w gronie ekspertów. Podwojona ilość wystawców, znacznie zwiększona powierzchnia ekspozycyjna oraz bogatszy program wydarzeń z interaktywnymi pokazami sprawiły, że Cleaning Expo, organizowane po raz drugi odbiło się szerokim echem i stało się świętem branży utrzymania czystości w Polsce! Wydarzenie nie odniosłoby takiego sukcesu, gdyby nie wiedza i merytoryczne wsparcie współorganizatora – czyli pani Jolanty Sergot-Kowalskiej  z firmy Cleaning Consulting, dyrektor programowej konferencji Cleaning Forum.

- Kiedy w 2022 r zaczynaliśmy pracę nad targami dla sektora utrzymania czystości, byliśmy jednocześnie pełni nadziei i obaw, jak branża nas przyjmie i czy proponowana przez nas formuła wydarzenia będzie dla jej przedstawicieli atrakcyjna. Chociaż droga do sukcesu była wyboista, to nie poddaliśmy się, przekonani o słuszności podejmowanej inicjatywy. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Dzięki wytężonej pracy całego zespołu (Grupa MTP, Cleaning Consulting), który wierzy w sens i misję targów oraz ideę bezpośrednich spotkań, możemy dziś śmiało stwierdzić, że owocne rezultaty tego wydarzenia przyczynią się do dalszego rozwoju branży utrzymania czystości oraz będą stanowiły impuls dla kolejnych pomysłów. Targi Cleaning Expo i konferencja Cleaning Forum stały się areną wymiany myśli, a uczestnicy mieli okazję wzajemnie się inspirować, tworząc tym samym warunki do transformacji sektora usług sprzątania. – wspomina Jolanta Sergot-Kowalska, współorganizator targów Cleaning Expo i dyrektor programowa Cleaning Forum.

 

Profesjonalizm i ekspresja

Jolanta Sergot-Kowalska  to ekspertka Federacji Przedsiębiorców Polskich, dyrektor firmy szkoleniowo-consultingowej Cleaning Consulting, certyfikowany coach biznesu, doświadczony praktyk oraz wieloletni szkoleniowiec. Za Panią Jolantą przemawia ponad 30 lat doświadczenia. To jedna z najbardziej cenionych trenerek związanych z rynkiem usług czystościowych w Polsce, pierwszy branżowy biegły sądowy, prekursor profesjonalnych szkoleń z zakresu kompleksowych usług utrzymania czystości, prelegentka w międzynarodowych konferencjach i targach. Jej misją jest dostarczanie usług audytorskich, eksperckich i szkoleniowych na najwyższym poziomie oraz przygotowanie uczestników do znaczącego wpływu na podnoszenie standardów czystości w naszym kraju. Pomysły, inicjatywy i ogrom doświadczenia Jolanty Sergot-Kowalskiej znacząco wpływają na zmianę myślenia o zawodach i usługach sektora sprzątającego i docenienie ich wkładu pracy w znaczenie i jakość funkcjonowania gospodarki.

Organizacja przestrzeni służącej spotkaniom biznesowym to sztuka, którą Grupa MTP opanowała do perfekcji. Utalentowani pracownicy projektowi, posiadający odpowiednie umiejętności organizacji wydarzeń na miarę XXI wieku, stanowią solidne zaplecze, dostarczając nie tylko know-how w zakresie kreowania targów i konferencji, ale także świeże spojrzenie na najnowsze trendy i technologie. Dzięki owocnej współpracy Grupy MTP z Cleaning Consulting udało się stworzyć wysoką rangę wydarzeń – targi CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM, które zyskały uznanie uczestników i zdobyły mnóstwo pozytywnych opinii, tworząc tym samym kluczowe miejsce spotkań profesjonalistów branży utrzymania czystości w Polsce.

Tegoroczna odsłona Cleaning Forum 2023 zachwyciła odwiedzających teren Międzynarodowych Targów Poznańskich bogactwem i różnorodnością, odbyły się panele dyskusyjne, praktyczne warsztaty i widowiskowe pokazy prezentujące możliwości sprzętu do sprzątania, podczas których wykorzystano nowoczesne narzędzia i systemy, aby umożliwić obecnym jeszcze głębsze zaangażowanie i interakcję. Ekspercka wiedza prelegentów, którzy dzielili się swoimi obserwacjami i doświadczeniem, infrastruktura Poznań Congress Center, kluczowe kompetencje pracowników Grupy MTP, profesjonalna moderacja rozmów, żywiołowe prowadzenie pokazów, fachowy komentarz, dynamiczna atmosfera sprzyjająca twórczym dialogom  i niesamowita energia dyrektor programowej Jolanty Sergot-Kowalskiej to wartości dodane wydarzenia, które sprawiają, że korzystny obraz targów i konferencji na długo pozostanie w pamięci uczestników!

  • CLEANING FORUM -"Profesjonalne utrzymanie czystości w szpitalu jako proces leczenia pacjentów” 

 

  • CLEANING FORUM - "Zasady eksploatacji posadzek z wykładzin elastycznych, akceptowane przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe” (panel dyskusyjny + pokazy)

 

 

  • CLEANING FORUM - "Jak czyścić łazienki w obiektach użyteczności publicznej aby sprostać wymaganiom estetycznym, sanitarnym i kosztowym" (panel dyskusyjny + pokazy)

 

 

  • CLEANING FORUM - "Utrzymanie terenów zieleni w czasach zmieniających się wymagań klientów i zmian klimatycznych" (panel dyskusyjny + pokazy) 

 

  • CLEANING FORUM - "Wyścigi robotów sprzątających"

- Ekspozycja w ramach targów Cleaning Expo 2023 to nowoczesne rozwiązania technologiczne i produktowe stanowiące duży potencjał w podnoszeniu efektywności i jakości utrzymania czystości. Z kolei Cleaning Forum to dawka praktycznej wiedzy i możliwość dzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami i uczestnikami rynku. Jestem przekonana, że umiejętność wdrażania i stosowania prezentowanych w Poznaniu informacji i innowacji przełoży się na jeszcze lepszy poziom wykonywanych obowiązków, sprostanie wymaganiom klientów oraz całościowy rozwój branży czystości w Polsce – podsumowuje minioną edycję Jolanta Sergot-Kowalska, współorganizator targów Cleaning Expo i dyrektor programowa Cleaning Forum.

 

 

Zapraszamy na trzecią edycję wydarzenia: 22-23.10.2024 r. w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.