Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Tarkett Polska partnerem areny pokazów z czyszczenia posadzek

Podziel się

Tarkett jest światowym liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań podłogowych i nawierzchni sportowych ze 140-letnią historią. Grupa Tarkett obsługuje klientów w ponad 100 krajach na całym świecie, a jej portfolio obejmuje szeroką gamę produktów, w tym podłogi winylowe, drewniane, linoleum, wykładziny dywanowe, podłogi laminowane, a także nawierzchnie sportowe. Firma jest partnerem części praktycznej konferencji Cleaning Forum 2023 przy panelu "Zasady eksploatacji posadzek z wykładzin elastycznych, akceptowane przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe”.

 

Firma Tarkett posiada 34 zakłady przemysłowe oraz 8 centrów recyklingu.

W ramach areny pokazów - czyszczenia posadzek (wtorek 24.10.2023, godz. 13:45 - 15:15) firma przedstawi technologię wykładzin homogenicznych.

Jednowarstwowe homogeniczne wykładziny winylowe stanowią wytrzymałe i niezwykle trwałe rozwiązanie w miejscach o dużym i bardzo dużym natężeniu ruchu. Ze względu na odporność i łatwość czyszczenia poleca się je do obiektów szkolnych i placówek służby zdrowia. Nasze homogeniczne wykładziny winylowe mogą być polerowane na sucho, co pozwala zrezygnować ze stosowania intensywnych metod czyszczenia i ograniczyć koszty konserwacji o 30% w okresie eksploatacji wykładziny. Dostępne są także w wersjach akustycznej, antypoślizgowej i przewodzącej lub rozpraszającej ładunki statyczne.

Dry buffing – polerowanie na sucho to ekologiczna i efektywna technika konserwacji podłóg homogenicznych. Nie wymaga stosowania wody, co stanowi nie tylko oszczędność zasobów, ale także przekłada się na redukcję kosztów eksploatacyjnych.