Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Tork Vision Sprzątanie w ramach wydarzenia Cyfryzacji w branży utrzymania czystości od PSFS!

Podziel się

Przedstawiciele marki TORK będą wśród prelegentów spotkania - konferencji CASE STUDIES - DIGITALIZACJA I CYFRYZACJA W SEKTORZE PROFESJONALNEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, której organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających. Wydarzenie zaplanowano na drugi dzień targów Cleaning Expo - środa, 5.10.2022 r.

Prezentujemy uczestnika organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających konferencji poświęconej cyfryzacji w branży utrzymania czystości która będzie towarzyszyć Cleaning Expo - Targom Profesjonalnego Utrzymania Czystości (Poznań, 4-6 października 2022).

 


Zapraszamy na wystąpienie poświęcone technologii sprzątania opartego na danych. Wsłuchując się w opinie klientów, obserwując ich potrzeby i analizując rynek, stworzono rozwiązanie Tork Vision Sprzątanie, które pozwala pracować inteligentniej oraz osiągnąć zupełnie nowy poziom higieny i wydajność pracy ekip sprzątających.


Tork Vision Sprzątanie i inne innowacyjne rozwiązania, takie jak pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych są dowodem na to, że marka Tork podąża za rozwojem technologicznym i wyznacza trendy w branży profesjonalnego utrzymania czystości.


Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny i czystości dla szerokiej grupy odbiorców: restauracji, placówek opieki zdrowotnej, biur, szkół oraz zakładów produkcyjnych. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity marka dostarcza klientom rozwiązania w ponad 110 krajach.

 

ZAPRASZAMY!

CASE STUDIES - DIGITALIZACJA I CYFRYZACJA W SEKTORZE PROFESJONALNEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (organizator - Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających) - 5.10.2022 r.