Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

TÜV Rheinland Polska - czołowa firma certyfikująca i badawcza - patronem branżowym targów Cleaning Expo 2022!

Podziel się

TÜV Rheinland Polska to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie. TÜV Rheinland Polska objął patronatem branżowym tegoroczną edycje targów Cleaning Expo 2022.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu grupy TÜV Rheinland, polski oddział oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorstw m.in. z zakresu certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu, audytów, inspekcji, weryfikacji oraz opiniowania. Współpracę z naszymi partnerami biznesowymi opieramy na wiarygodności, rzetelności i tradycji.

O firmie

TÜV Rheinland to firma ze 150-letnią tradycją, działająca na niemal wszystkich kontynentach. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1997 roku jako TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

W trakcie kilkunastu lat działalności TÜV Rheinland Polska zdobył pozycję eksperta w dziedzinie certyfikacji na krajowym rynku. Wśród klientów firmy znajdują się obecnie największe przedsiębiorstwa m. in. z branży spożywczej, budowlanej, energetycznej i medycznej.

Firma posiada nowoczesne laboratorium w Poznaniu. Pracujący dla nas eksperci z różnych branż, od przemysłu ciężkiego, po przemysł spożywczy, zajmują się badaniem produktów i technologii pod kątem jakości i bezpieczeństwa. Obecnie TÜV Rheinland Polska zatrudnia prawie 500 osób.

Dzięki połączeniu tradycji, wysoko wykwalifikowanej kadry oraz nieustannego rozwoju technologii TÜV Rheinland Polska jest liderem rynku usług certyfikacyjnych i badawczych. Certyfikaty naszej firmy, jako niezależnej jednostki certyfikacyjnej, są rozpoznawane i cenione na całym świecie.

 

Wizja

Wizja  TÜV Rheinland Polska to firma ludzi z pasją i zasadami, kreująca standardy w branży, będąca autorytetem i liderem w wybranych obszarach. Firma, w której ludzie chcą pracować.

Wartości i zasady

Celem firmy jest zachowanie i doskonalenie standardów postępowania w biznesie opartych o wartości, wśród których najważniejsze to: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, otwartość, współpraca i optymizm.

Polityka Jakości

Wysokie standardy oraz rzetelność pracy przekłada się na wiarygodność i uznanie dla wystawianych przez TÜV Rheinland Polska certyfikatów. Przedstawiciele firmy są przekonani, że społeczny i przemysłowy rozwój powinien harmonijnie współgrać z bezpiecznym wdrażaniem nowych technologii, urządzeń i produktów. Weryfikując jakość systemów zarządzania czy produktów wytwarzanych przez klientów, firma opiera się na niepodważalnych ekspertyzach naukowych. Niezawodność prezentowanych metod badawczych to dla TÜV Rheinland Polska priorytet.