Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Udoskonalamy ofertę targową z kolejnymi wystawcami!

Podziel się

Jako organizatorzy najważniejszego święta branży utrzymania czystości, stale rozwijamy naszą ofertę targową, dbając o to, aby targi Cleaning Expo były dla uczestników jeszcze bardziej atrakcyjne i korzystne. Wraz z zgłoszonymi wystawcami, m.in.: Kala, Plafor, TenRent, Polor, Tersano, chcemy stworzyć unikalne środowisko, które pozwoli skutecznie promować najlepsze dostępne na rynku produkty i usługi dla przedstawicieli sektora sprzątającego.

 

Elastyczność, innowacyjność i troska o środowisko to kluczowe wartości, którymi obecnie kierują się firmy stawiające na rozwój w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Zmiany w oczekiwaniach klientów, rozwijające się technologie oraz nowe wyzwania stawiane przed firmami sprawiają, że sektor ten dynamicznie ewoluuje. Swoim doświadczeniem z przedstawicielami  rynku sprzątającego już podczas najbliższej edycji targów Cleaning Expo 2024 podzielić się chcą takie firmy, jak: Kala, Plafor, TenRent, Polor, Tersano.

Sytuacja na rynku pracy i coraz mniejsza dostępność pracowników wpływa na automatyzację i cyfryzację pracy. Rynek branży czystościowej cały czas intensywnie się rozwija i dostosowuje do potrzeb klientów oraz  materiałów, z których wykonano obiekty, na których świadczone są usługi sprzątania. Producenci środków czystości ciągle modyfikują swoje receptury, aby produkty były skuteczne, bardziej bezpieczne i ekologiczne. Również technologia cały czas idzie do przodu - przykładem są m.in. zautomatyzowane maszyny, innowacyjne roboty czy wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi sterowanych już z aplikacji w telefonie. Firmy w sektorze utrzymania czystości, które będą w stanie dostosować się do tych zmian i oferować wysoką jakość usług, będą miały dobre perspektywy na przyszłość. Jednak, niezależnie od automatyzacji należy podkreślić, że dostępne rozwiązania ułatwiać będą pracę, ale nie zastąpią czynnika ludzkiego.

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center! 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Witold Lipiński
Witold Lipiński
Liliana Biegoń