Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Usługa recyklingu ręczników papierowych Tork PaperCircle na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Tork, marka firmy Essity, światowego lidera branży higienicznej i ochrony zdrowia, jest dostawcą profesjonalnych produktów do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców. Marka działa w ponad 110 krajach i stawia sobie za cel zrozumienie wyzwań stojących przed klientami i dostarczanie rozwiązań, które spełniają nawet najbardziej specyficzne potrzeby. Firma po raz drugi weźmie udział w październikowych targach Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

Produkty Tork pomagają optymalizować funkcjonowanie firm zwiększając jednocześnie dobrostan pracowników i gości. Marka skupia się na czterech segmentach: komercyjnym, HoReCa, branży przemysłowej i opiece zdrowotnej. W ofercie znajdują się m.in. dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Szczególne miejsce w strategii marki zajmuje tworzenie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań. Jej produkty powstają z myślą o redukcji odpadów i ograniczeniu emisji CO2. 90% opakowań Tork jest wykonywanych z surowców odnawialnych, takich jak papier lub tektura, nadających się do recyklingu. Eksperci nieustannie pracują nad tym, aby dozowanie produktów było jak najbardziej efektywne. Sposób pobierania produktu odcinek po odcinku oznacza, że użytkownik sięga tylko po ten, którego następnie użyje. Natomiast dozowniki z sensorem odmierzają optymalną ilość mydła. Od maja 2023 roku w ofercie Tork dostępnych jest 27 dozowników o neutralnej emisji dwutlenku węgla. Emisję ograniczono dzięki wykorzystaniu do produkcji certyfikowanych odnawialnych źródeł energii elektrycznej oraz zrekompensowano projektami klimatycznymi realizowanymi przy współpracy z ClimatePartner.

Oprócz szerokiej oferty produktów higienicznych, Tork wprowadza na rynek pionierskie rozwiązania i przeprowadza szereg badań rynku, aby lepiej poznać potrzeby swoich klientów i użytkowników. Razem z zarządcami obiektów, firmami sprzątającymi i recyklingowymi w Europie nawiązał współpracę, upewniając się, że każdy zużyty papierowy ręcznik do rąk trafia do bezpiecznego recyklingu i zostaje przetworzony na nowe papierowe produkty. Tak powstała pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych Tork Paper Circle.

Na stoisku podczas targów Cleaning Expo 2023 firma Essity zaprezentuje produkty marki Tork z zakresu środków higienicznych (np. mydła, jednorazowe ręczniki do rąk, czyściwa, papiery toaletowe) oraz usługę recyklingu ręczników papierowych - Tork PaperCircle® i usługę wpierającą pracę serwisów sprzątających - Tork Vision Sprzątanie.

 

więcej: https://www.tork.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!