Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Uwaga konkurs! Odwiedź stoisko Lyreco podczas targów, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody

Podziel się

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez wystawcę targów Cleaning Expo 2023 - firmę Lyreco! Uczestnicy konkursu mają okazję wygrać atrakcyjne nagrody np. eleganckie zestawy z piórem Parker, czy pyszne ziarniste kawy z selekcji produktów zrównoważonych.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zeskanować QR kod znajdujący się na stoisku Lyreco i poprawnie wypełnić formularz konkursowy.

Więcej szczegółów tutaj: >> Regulamin konkursu Lyreco_Cleaning Expo 2023.pdf

 

Dla firmy Lyreco Polska to ogromna przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu, które stanowi wyjątkowe miejsce do dzielenia się wiedzą i produktami z obszaru profesjonalnego utrzymania czystości. 🧼🔬
Targi CLEANING EXPO 2023 to wydarzenie branżowe, dzięki któremu uczestnicy mają szansę podnieść standardy higieny i bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy. To unikalna okazja do spotkań i rozmów na temat wszystkiego, co istotne z punktu widzenia zwiększenia efektywności i komfortu pracy osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości.
Na stoisku Lyreco Polska (PCC, poziom 1, stoisko nr 7):
1. Porozmawiasz z naszymi ekspertami Lyreco Hygiene Team, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą profesjonalnych porad dotyczących higieny w Twoim miejscu pracy.
2. Poznasz wyjątkowe marki, z którymi współpracujemy, oraz szerokość naszej oferty.
3. Zobaczysz nasz nowy katalog produktowy Chemia i Higiena. Znajdziesz tam wskazówki, które pomogą Ci zadbać o czystość i bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu.
4. Poznasz produkty marki Lyreco, cechujące się doskonałą jakością i konkurencyjnymi cenami.
5. Weźmiesz udział w konkursie i zapoznasz się z regulaminem 

 

A to jeszcze nie wszystko! Poza obszarem chemii i higieny firma Lyreco Polska może zaproponować wiele innych rozwiązań, które mogą poprawić efektywność Twojej pracy na co dzień. Dowiedz się, jakie to możliwości!
Nie przegap tej okazji! Już teraz zapisz tę datę w swoim kalendarzu:  24-25 października 2023, targi Cleaning Expo w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!