Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

WINSHOP - wszystko do mycia przeszkleń - wystawcą na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Sklep WinShop został stworzony przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem w myciu okien i elewacji. Wiedza zdobyta przez kilka lat pozwoliła na dobranie szerokiego asortymentu, który spełnia wymagania każdego użytkownika. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od wtorku 4 października na targach Cleaning Expo 2022 w Poznaniu.

 

Specjaliści z WINSHOP chętnie dzielą się zdobytą wiedzą - doradzają i wyszukują rozwiązania optymalne dla klienta. W 2019 roku zaprojektowali i wyprodukowali system do mycia okien i elewacji wodą demineralizowaną REOS. Po wielu dniach testów i prób w 2020 roku ruszyła sprzedaż tego produktu, która z powodzeniem trwa do dziś. Celem WINSHOP jest wsparcie firm w branży profesjonalnego mycia okien i elewacji oraz ciągły rozwój.   

Na targach Cleaning Expo 2022 eksperci z WINSHOP zaprezentują asortyment sklepu oraz mobilny system do mycia okien i elewacji REOS.

 

Nowy poziom mycia wodą demineralizowaną

Kilkanaście miesięcy pracy projektowej, setki przetestowanych rozwiązań i tysiące pomysłów pozwoliło na stworzenie REOS ONE – kompaktowego systemu do demineralizacji wody RO/DI.

 

 Urządzenie zostało zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu otrzymaliśmy produkt pozbawiony wad. Urządzenie dzięki najnowocześniejszej membranie odwróconej osmozy nie wymaga zasilania elektrycznego. System pracuje z wykorzystaniem ciśnienia wody z sieci.

System REOS ONE wykorzystuje trzyetapową filtrację wody w celu uzyskania maksymalnej wydajności i ograniczenia kosztów eksploatacyjnych. Dzięki prostej budowie i łatwej obsłudze system jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów jak i osób rozpoczynających przygodę z technologią Water Fed.

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-5.10.2022 r.