Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Witamy kolejnych zgłoszonych wystawców targów Cleaning Expo 2024!

Podziel się

Tegoroczna, trzecia już edycja targów Cleaning Expo przyciąga uwagę kolejnych dynamicznych firm, a wśród nich: Apriva, Delex, Sebo, Buzil, Diversey, które chcą podzielić się swoimi innowacjami i rozwiązaniami z szerokim gronem profesjonalistów branżowych.

 

Wśród już zgłoszonych wystawców znajdują się polskie firmy zaskakujące unikalnymi pomysłami oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, które zdobyły uznanie na światowym rynku. To idealna okazja dla profesjonalistów z dziedziny utrzymania czystości do wymiany doświadczeń, nawiązania partnerskich relacji i zapoznania się z najnowszymi trendami biznesowymi.

Tegoroczne targi będą dla reprezentantów branży czystościowej także platformą prezentującą innowacyjne podejścia i świeże spojrzenie na współczesne wyzwania tego sektora.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów "czystego biznesu", pasjonatów innowacji oraz profesjonalistów pragnących być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami – zapowiada się, że CLEANING EXPO 2024  będzie niezapomnianym wydarzeniem pełnym inspiracji i możliwości dla wszystkich uczestników.

 

Zobaczcie, jak wyglądała edycja Cleaning Expo i Cleaning Forum 2023:

 

Serdecznie zapraszamy na trzecią już odsłonę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencji CLEANING FORUM, które odbędą się w dniach 22-23 października 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich - Poznań Congress Center! 

Zachęcamy do kontaktu:

Witold Lipiński
Witold Lipiński
Liliana Biegoń