Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Wybiegaj myślami w przyszłość z Tork - ESSITY na targach Cleaning Expo 2022

Podziel się

Marka Tork oferuje kompletny asortyment produktów i usług związanych z higieną i utrzymaniem czystości w miejscach publicznych, służbie zdrowia, segmencie HoReCa i przemysłowych miejscach pracy. Dzięki zrozumieniu potrzeb klienta i doświadczeniu w kwestii higieny, Tork jest liderem w wielu segmentach rynku i docenianym partnerem biznesowym w ponad 80 krajach. 

Tork to światowy lider produktów higienicznych. Chce pomagać klientom w doskonaleniu ich przedsiębiorstw: od poprawy wyników po optymalizację środowiska pracy. Ten ambitny cel przyświeca pracownikom firmy Tork, motywując do innowacji w dziedzinie gospodarki obiegowej, zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Tork wspiera i inspiruje do wybiegania myślami w przyszłość oraz przygotowuje do stałej gotowości do działania. Począwszy od zapewniania całkowicie nowych wrażeń gościom i zwiększania skuteczności sprzątania, a skończywszy na dążeniu do osiągnięcia jeszcze bardziej zrównoważonego profilu – marka ta usprawnia biznes potencjalnych klientów zapewniając odpowiednią wiedzę, produkty i usługi higieniczne, aby przygotować ich do optymalnego działania ich firmy.

 

Oferta Tork

Gdy w grę wchodzi wycieranie, suszenie, czyszczenie lub polerowanie – zdaj się na produkty marki Tork. Zaprojektowane przez specjalistów dozowniki, wkłady i usługi zaspokajają różnorodne potrzeby łazienek, branży przemysłowej, kuchni i restauracji. Dzięki temu klienci mogą skupić się na tym, co naprawdę ważne w ich firmie.

Będąc częścią Essity, Tork dba o zaspokajanie potrzeb klientów w zrównoważony sposób, aby mogli oszczędzić czas, pieniądze i energię oraz skupić się na tym, co najważniejsze w prowadzeniu ich firm. Rozwiązania Tork wspierają ludzi w prowadzeniu zrównoważonego życia, zarówno w domu, jak i poza nim. Zaangażowanie marki na rzecz zrównoważonego rozwoju opiera się na trzech strefach wpływu: dobrostan, wydajniejsze wykorzystanie zasobów i gospodarka obiegowa. Wspólnie z marką Tork klienci mogą polepszyć wyniki w zakresie zrównoważonego rozwoju.

 

Usługi Tork zwiększające wydajność:

  • Tork Vision Sprzątanie - to wiodące rozwiązanie do zarządzania sprzątaniem obiektów w oparciu o dane. Dane w czasie rzeczywistym pokazują, kiedy i gdzie w obiekcie potrzebna jest obsługa, co pomaga zmaksymalizować wydajność oraz zoptymalizować wykorzystanie zasobów. Rozwiązanie Tork Vision Sprzątanie pozwala spełniać oczekiwania oraz zwiększać wydajność, aby pracować inteligentniej i osiągnąć zupełnie nowy poziom higieny.
  • Tork PaperCircle - to jedyna w swoim rodzaju usługa recyklingu papierowych ręczników do rąk. Marka Tork pomaga firmom klientów przyjąć model obiegowy, poprzez odbiór oraz recykling zużytych papierowych ręczników do rąk, i przekształceniu odpadów w surowiec, który zostaje wykorzystany do tworzenia nowych produktów papierowych. Tork PaperCircle umożliwia firmom klinetów osiągnięcie celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, poprzez ograniczenie ilości odpadów nawet o 20%1 i redukcję emisji dwutlenku węgla z papierowych ręczników do rąk nawet o 40%2. Stanowi to jasny wyraz zobowiązania przedsiębiorstw do przestrzegania zasad zrównoważonego rozwoju – zarówno w przypadku gości, jak i pracowników. 

 

Tork jest marką firmy Essity

Essity to światowy lider branży higienicznej i zdrowotnej. Firma wytwarza i sprzedaje artykuły higieniczne (produkty dla niemowląt, artykuły higieniczne dla kobiet, produkty dla osób z nietrzymaniem moczu oraz artykuły medyczne), a także wyroby papierowe dla domu oraz profesjonalne artykuły higieniczne. Prowadzi sprzedaż pod wieloma znanymi markami, takimi jak światowe marki TENA i Tork oraz regionalne marki, takie jak Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda i Zewa.

Działalność spółki opiera się na modelu zrównoważonej firmy, dbającej o tworzenie wartości dla ludzi i przyrody. Siedziba mieści się w Sztokholmie w Szwecji, a spółka jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wcześniej Essity należała do Grupy SCA.

 

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.