Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Z-WATER - producent wysokoalkalicznej jonizowanej wody do profesjonalnego utrzymania czystości - ponownie na targach Cleaning Expo!

Podziel się

Z-Water to niezwykła innowacja, która rewolucjonizuje sposób, w jaki czyszczone są powierzchnie zmywalne. Jest to wysoko wydajny, alkaliczny środek jonizowany, który został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe rezultaty podczas czyszczenia powierzchni. Odwiedzający poznańskie targi Cleaning Expo 2023 będą mogli już po raz drugi zapoznać się z tą nowoczesną formułą środków czyszczących od Z-Water.

 

Z-WATER to innowacyjny pionier w dziedzinie ekologicznych rozwiązań czyszczących. Z-WATER to firma założona w Polsce w 2021 roku, która od samego początku skupia się na tworzeniu produktów o wyjątkowych właściwościach. Technologia Z-WATER opiera się na japońskim patencie, a produkcja odbywa się w Polsce, co świadczy o niezwykłej dbałości o jakość i skuteczność. Firma jest dumna z faktu, że jej produkty znajdują szerokie zastosowanie w Skandynawii, szczególnie w Szwecji, gdzie społeczeństwo docenia ekologiczne podejście do czyszczenia.

Podczas nadchodzącej edycji targów Cleaning Expo 2023 firma będzie miała okazję zaprezentować najnowsze osiągnięcia: flagowy produkt, Z-WATER o pH 12,5 oraz ostatnio wprowadzony na rynek X-Treme o pH 13,1, które zyskały już szerokie uznanie w Polsce. 

Najnowszym hitem Z-WATER jest X-Treme o pH 13,1, który doskonale sprawdza się w odtłuszczaniu powierzchni, pracy z tapicerkami i tekstyliami. Dzięki niemu sprzątanie staje się prostsze, bardziej efektywne i przede wszystkim ekologiczne. Właśnie ten produkt przyciąga wzrok i zachwyca klientów swoją niezwykłą mocą czyszczącą.

 

Następny produkt, Z-WATER SZKŁO, to rewelacyjne rozwiązanie do szybkiego i łatwego mycia wszelkich przeszkleń. Dzięki niemu można uzyskać efekt nieskazitelnie czyste i błyszczące szyby bez zbędnego wysiłku. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie perfekcyjną klarowność i połysk na powierzchniach szklanych.

Z-WATER nie uważa się za kolejny cud w branży sprzątającej. To zaawansowana technologia, która rewolucjonizuje codzienne czyszczenie powierzchni. Produkty Z-WATER to rewolucyjne środki czyszczące, które sprawią, że sprzątanie stanie się łatwiejsze, skuteczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska. Dzięki wyjątkowej formule, szybko i efektywnie można usunąć zabrudzenia, nie uwalniając przy tym żadnych szkodliwych chemikaliów.

 

Jednym z najważniejszych atutów Z-WATER jest fakt, że nie zawiera szkodliwych dla środowiska środków powierzchniowo czynnych, takich jak tensidy, które są często obecne w tradycyjnych detergentach. Produkty Z-WATER chronią środowisko naturalne i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

Warto również podkreślić, że Z-WATER nie zawiera fosforanów, konserwantów, perfum ani innych szkodliwych substancji. Oferowane produkty są bezpieczne zarówno dla zdrowia człowieka, jak i dla środowiska, zapewniają doskonałe rezultaty.

Technologia Z-WATER została opatentowana w Japonii, a produkcja odbywa się w Polsce. To połączenie precyzji i jakości, które stanowią solidną podstawę działalności firmy. Z-WATER może pochwalić się prestiżowymi certyfikatami, takimi jak: atest Narodowego Zakładu Bezpieczeństwa Żywności i certyfikat Nordic Swan. To potwierdzenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa i odpowiedzialności prezentowanych produktów.

Więcej: https://z-water.pl/

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!