Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Zaplanuj pobyt na targach CLEANING EXPO 2022!

Podziel się

Wybierasz się na targi CLEANING EXPO 2022 lub konferencję CLEANING FORUM? Bilety i karty wjazdu zamówisz z wyprzedzeniem online, ponadto możesz zaplanować lunch biznesowy w kompleksie Garden City.

 

Jeśli wybieracie się na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO czy też towarzyszącą targom konferencję CLEANING FORUM warto już dziś zadbać o bilety wstępu, kartę wjazdu czy zaplanować obiad.

BILETY

UWAGA! Profesjonaliści, czyli osoby zawodowo związane z branżą profesjonalnego utrzymania czystości mogą pobrać bezpłatne zaproszenia na 2 dni - bilety są wielokrotnego wejścia! DLA PUBLICZNOŚCI: przedsprzedaż - 69 zł, w trakcie targów – 99 zł

POBIERZ ZAPROSZENIE

PARKING/ KARTA WJAZDU

Ilość miejsc parkingowych na MTP jest ograniczona. Warto zagwarantować sobie bezstresowy wjazd na teren i zarezerwować miejsce postojowe przed przyjazdem na Cleaning Expo czy Cleaning Forum 2022. Wjazd na parking od ul. Śniadeckich.

KARTA WJAZDU

GASTRONOMIA

Na lunch czy biznesowy obiad warto wybrać się do kompleksu restauracyjnego Garden City, który znajduje się tuż przy wjeździe od ulicy Śniadeckich, obok wejścia do Poznań Congress Center. Obiady dostępne już od godz. 12.00 w Basilico Bistro (parter).

LUNCH W GC

W razie pytań skontaktuj się z nami!

Marlena Wilczura
Marlena Wilczura