Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Zaplanuj rok 2023 z targami CLEANING EXPO!

Podziel się

Satysfakcja uczestników minionych targów CLEANING EXPO 2022 skłania nas do wytężonej pracy nad jeszcze bardziej udanym spotkaniem środowiska profesjonalnego utrzymania czystości w 2023 r. Kreuj z nami kolejną - drugą już - edycję wydarzenia! Dołącz do grona zadowolonych firm, zgłoś udział w targach CLEANING EXPO 2023 i skorzystaj z oferty uczestnictwa!

 

Uzupełnieniem pierwszej edycji Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości była konferencja CLEANING FORUM - oba wydarzenia stanowiły kompendium wiedzy dla profesjonalistów na temat rozwiązań istotnych w sektorze porządkowym. Profesjonalnie przygotowana, kompleksowa ekspozycja, jak również wydarzenia towarzyszące przyciągnęły do Poznania sporą liczbę specjalistów. Wszystkie stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem, a sale, w których odbywały się konferencje, były wypełnione słuchaczami z branży.

Przez dwa dni na poziomie 1 w Poznań Congress Center prezentowane były nowości z zakresu utrzymania czystości, innowacje, jak również produkty, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata! Dwa dni targów CLEANING EXPO upłynęły pod znakiem biznesowych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz branżowej integracji.

 

  • Główny powód przyjazdu zwiedzających

93% - poznanie nowości targowych i wymiana opinii

82% - spotkanie z konkretnymi wystawcami

67% - udział w wybranych panelach Forum

 

  • Decydenci z dużych i średnich firm przeważali

87% zwiedzających to właściciel, prezes lub dyrektor firmy

72% reprezentowało firmę zatrudniającą ponad 50 osób

 

  • Międzynarodowe o branży rozmowy

Zwiedzający z zagranicy przyjechali do nas m.in. z: Belgii, Chin, Estonii, Francji, Holandii, Irlandii, Litwy, Niemiec, Słowacji i Ukrainy.

 

  • Satysfakcja uczestników

79% jest bardzo zadowolonych z udziału w targach i forum

87% deklaruje udział w kolejnej edycji

 

CLEANING EXPO 2023 nadchodzi - SAVE THE DATE!

Obecnie trwają intensywne przygotowania do kolejnej odsłony targów CLEANING EXPO. Poznań Congress Center od 24 do 25 października 2023 wypełnią nowoczesne produkty, środki chemiczne i detergenty, materiały, maszyny i urządzenia dla branży utrzymania czystości.

 

 

Zainspiruj nas swoją działalnością, współtwórz z nami program, dołącz do prestiżowego grona partnerów targów CLEANING EXPO 2023!

Zapytaj o ofertę Zobacz galerię foto i video

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę i odpowiemy na pytania:

Witold Lipiński
Liliana Biegoń