Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Ze smutkiem żegnamy Marcina Kokota, prezesa PSFS

Podziel się

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Marcina Kokota, Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających oraz uznanego przedstawiciela sektora cleaningowego.

 

Odejście Marcina Kokota to ogromna strata nie tylko dla Nas - organizatorów targów Cleaning Expo, ale także dla całej branży profesjonalnego utrzymania czystości w Polsce. Jego pasja, wiedza i zdolności organizacyjne sprawiły, że stał się cenionym autorytetem, a także mentorem dla wielu osób, które miały okazję z nim współpracować. Zaangażowanie Pana Marcina w tworzenie dialogu, wymianę wiedzy i promowanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie utrzymania czystości pozostawiły niezapomniany ślad, inspirując wiele osób do działania i wspierając dynamiczny rozwój sektora.

W tym trudnym czasie pragniemy przekazać nasze najszczersze kondolencje dla rodziny, przyjaciół oraz wszystkich, którzy mieli okazję poznać Marcina Kokota i czerpać z jego wiedzy oraz doświadczenia. Podjęte przez niego inicjatywy będą kontynuowane przez tych, którzy byli zainspirowani jego pracą i oddaniem dla branży.

Jako zespół Targów Cleaning Expo, pragniemy wyrazić współczucie dla wszystkich dotkniętych tą stratą. Marcin Kokot pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowa postać. Wierzymy, że jego dziedzictwo biznesowe i osobiste pozostawi trwały ślad w naszej branży, a zaangażowanie i pomysły będą wzorem do naśladowania dla wielu z nas.

 

Z wyrazami szacunku,
Zespół Targów Cleaning Expo.