Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Złoty Medal 2023 - zgłoś swój produkt do 2 października!

Podziel się

Jest jeszcze szansa na otrzymanie Złotego Medalu targów Cleaning Expo 2023 - prestiżowej nagrody, wyróżnienia i uznania, które nie kończą się wraz z ostatnim dniem targów! Ze względu na duże zainteresowanie oraz pojawiające się pytania i prośby - przedłużamy termin zgłoszeń do 2 października 2023.

 

ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Już dziś zgłoś swoje produkty do Konkursu o Złoty Medal MTP i skorzystaj z szerokiej promocji. Nagroda ta stanowi skuteczne narzędzie wzmacniające pozycję rynkową zgłoszonego produktu, w konsekwencji budując pozytywny wizerunek wyróżnionej firmy.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2 października 2023!

Poznaj laureatów ubiegłorocznej edycji i dołącz do grona zwycięzców już tej jesieni! 

więcej na: Laureaci Złoty Medal Cleaning Expo 2022

 

Acanthus Aureus

W pierwszym dniu targów CLEANING EXPO wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego nagrodzą stoiska, najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

 

Regulamin Konkursu Zgłoś udział w Konkursie Więcej o Konkursie

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Agnieszka Polacka
Joanna Witomska

POZNAJ LAUREATÓW KONKURSU O ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP PODCZAS TARGÓW CLEANING EXPO 2022 I ZOBACZ GALERIĘ WYRÓŻNIONYCH ROZWIĄZAŃ PONIŻEJ: