Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Ekspert firmy Kärcher na Cleaning Forum

Podziel się

Bartosz Zieliński z firmy Kärcher podzieli się swoim doświadczeniem na konferencji Cleaning Forum i jako ekspert weźmie udział w panelu "Utrzymanie terenów zieleni w czasach zmieniających się wymagań klientów i zmian klimatycznych" (25.10.2023, godz. 13:30 - 15:00).

Bartosz Zieliński, urodzony 13 lipca 1983 roku w Poznaniu, to doświadczony profesjonalista z bogatym dorobkiem zawodowym. Posiada tytuł magistra ekonomii, co tylko podkreśla jego pasja i zaangażowanie w różnorodną działalność handlową, które trwają już ponad 20 lat. Przyczyniło się to do jego wyjątkowego doświadczenia w tej dziedzinie. Przez ostatnie 16 lat Bartosz skoncentrował się na branży czystościowej i usługach z nią związanych.

Swoje pierwsze kroki w branży czystościowej zaczynał od samych podstaw, by obecnie piastować stanowisko  Kierownika ds. Klientów Kluczowych na rynku firm sprzątających w firmie Karcher w której pracuje od 13 lat. Odpowiada on za budowania trwałych relacji biznesowych i zarządzania kluczowymi klientami.

W relacjach biznesowych priorytetem jest dla niego perspektywiczne spojrzenie na partnerstwo. Jego podejście skupia się na długoterminowej współpracy i strategii, co przyczynia się do sukcesów i rozwoju przedsiębiorstwa tak samo jak partnerów biznesowych.

Zapraszamy:

25 października 2023 r. (środa):

13:30 - 15:00  CLEANING FORUM - "Utrzymanie terenów zieleni w czasach zmieniających się wymagań klientów i zmian klimatycznych" (>>więcej)
Organizatorzy: Cleaning Consulting, Grupa MTP
Partnerzy:  Makita, Kärcher

Paneliści:

- Dariusz Mikołajczyk, Prezes Zarządu i-team Polska;
- Bartosz Zieliński, Kärcher;
- Bartosz Kretkowski, Makita.

 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!