Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

BRAVOS - dostawca innowacyjnych rozwiązań na targach Cleaning Expo 2022

Podziel się

BRAVOS jest jednym z największych dostawców innowacyjnych systemów czyszczących dla klienta indywidualnego, przemysłowego oraz usługowego. W ofercie obecnie posiada szeroką gamę urządzeń, środków chemicznych oraz sprzętu ręcznego dla firm sprzątających do mycia okien, paneli fotowoltaicznych, odkurzania na wysokości konstrukcji i miejsc trudno dostępnych, rozwiązania bezpieczne dla środowiska i wspierające jego ochronę, po specjalistyczne technologie dla różnych gałęzi przemysłu, również w strefie ATEX.

Firma oferuje również profesjonale rozwiązania do utrzymania higieny: dozowniki do mydła, podajniki do papieru i ręczników w roli, czyściwa przemysłowe, czyściwa kuchenne, czyściwa włókninowe, wkłady higieniczne i inne.

 

Oferta

Bravos posiada szeroką ofertę skierowaną w głównej mierze do firm wykonujących usługi, które specjalizują się m.in. w myciu powierzchni okien, czyszczeniu paneli fotowoltaicznych, odkurzaniu na wysokościach, renowacji elementów elewacyjnych, usuwaniu zatorów z kanałów wentylacyjnych oraz oczyszczaniu schodów ruchomych w obiektach handlowych. Wśród dostępnych produktów znaleźć można zaawansowane technologie przeznaczone dla różnych gałęzi przemysłu oraz do użytku w strefach ATEX. Asortyment Bravos sprawdzi się zarówno w pracach domowych, na wyposażeniu firm sprzątających, jak również w przypadku zastosowania przemysłowego.

W bogatej ofercie posiada:

 • gamę profesjonalnych urządzeń czyszczących,
 • systemy do mycia okien wodą demineralizowaną,
 • innowacyjne technologie orbitalne,
 • wysokiej jakości środki czyszczące,
 • akcesoria oraz elementy zamienne do maszyn,
 • produkty higieniczne specjalistycznego przeznaczenia,
 • generatory ozonu oraz środki do odkażania,
 • maty wejściowe oraz wycieraczki podłogowe,
 • sprzęt do ręcznego mycia powierzchni,
 • maszyny dostępne do wynajmu krótko lub długoterminowego,
 • a także szereg urządzeń używanych w atrakcyjnej cenie

 

Filozofia firmy

BRAVOS wyznaje ideę zrównoważonego rozwoju oraz szacunku do środowiska naturalnego. W trosce o bezpieczną przyszłość w firmie są stosowane ekologiczne rozwiązania, które mają na celu zminimalizować ilość szkodliwych substancji uwalnianych do ekosystemu. W asortymencie znajdują się takie produkty, które właściwie użytkowane i utylizowane nie będą wywoływały negatywnego wpływu na środowisko.

 

Dlaczego BRAVOS

Bravos posiada wyspecjalizowaną kadrę techniczno-doradczą, która zawsze chętnie zaproponuje klientom najlepsze rozwiązanie pod względem technologicznym i finansowym. Do każdego zapytania podchodzi indywidualnie, oferując:

 • Profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego systemu
 • Możliwość prezentacji urządzeń na terenie całej Polski
 • Bezpłatną dostawę kompletnego systemu połączoną ze szkoleniem dla personelu z obsługi urządzenia oraz techniki mycia
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością dojazdu do klienta

 

Szkolenia i pokazy

Większość urządzeń dostępnych w sprzedaży internetowej można zobaczyć i przetestować w siedzibie firmy. W nowoczesnym salonie przeszkolona kadra zapewni najwyższy standard obsługi oraz komfort podczas dokonywania zakupów. Na życzenie klienta udostępniane są również aktualne katalogi produktowe. Pracownicy służą pomocą przy zakupie urządzeń, narzędzi i części zamiennych w sklepie stacjonarnym, a także podczas zamawiania produktów za pośrednictwem strony internetowej.

Bravos oferuje także możliwość prezentacji systemów na terenie całej Polski. Przy zakupie profesjonalnych urządzeń czyszczących zapewnia kompleksowe szkolenia z obsługi danego sprzętu dla wszystkich pracowników. Ponadto, marka Bravos jest obecna podczas większości wydarzeń organizowanych przez branżę czystości, podczas których prezentowane są najnowsze rozwiązania w dziedzinie usuwania zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni.

 

Zapraszamy na targi Cleaning Expo, które odbędą się w Poznaniu w dniach 4-6.10.2022 r.