Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Dołącz do grona zadowolonych wystawców targów Cleaning Expo!

Podziel się

CLEANING EXPO w Poznaniu to najważniejsze w naszym kraju miejsce spotkań międzynarodowych ekspertów z branży profesjonalnego utrzymania czystości. Połączenie prezentacji najnowszych rozwiązań z aktualną, praktyczną wiedzą sprawia, że - w opinii wystawców i uczestników - CLEANING EXPO wraz z CLEANING FORUM to obecnie najlepsza i najbardziej efektywna formuła biznesowych rozmów o przyszłości branży.

Karolina Jóźko, Key Account Manager Commercial Poland, CEE Sales PL, ESSITY POLAND Sp. z o.o

- Firmy działające w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości reprezentują zróżnicowany poziom. Niektóre podążają za trendami, szkolą pracowników, interesują się nowościami i potrafią je stosować z korzyścią dla swojej działalności. Z drugiej strony mamy firmy, które działają bardzo chaotycznie, brak im dobrych praktyk, wiedzy oraz kadry, która chce i potrafi iść z duchem czasu. Wciąż jest sporo do zrobienia. Dlatego branża utrzymania czystości z całą pewnością potrzebuje właśnie takich targów jak Cleaning Expo - miejsca do spotkań oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Dla marki TORK było to bardzo udane wydarzenie, podczas którego spotkaliśmy się w miłych okolicznościach z obecnymi klientami, jak również mieliśmy możliwość porozmawiać z przedstawicielami firm, które do tej pory nie korzystały z naszych produktów. Gratulujemy dobrej organizacji i wspaniałego branżowego eventu. Oczywiście planujemy już udział w kolejnej edycji tego wydarzenia w Poznaniu.

Grzegorz Kapałka, twórca marki Biopur, Wiceprezes Zarządu Impel Delivery Sp. z o. o.

- Cleaning Expo jest przede wszystkim doskonałym miejscem do promocji profesjonalnej chemii i ekologicznych rozwiązań. To właśnie w trakcie tego wydarzenia miała miejsce premiera nowej serii produktów naszej marki Biopur, która cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby uczestnicy targów stawali się świadomymi odbiorcami, którzy szukają nowych rozwiązań w branży utrzymania czystości, trendów rynkowych, a także sięgają po najbardziej skuteczne i bezpieczne produkty czyszczące. Cleaning Expo to także szansa spotkań branżowych i możliwość udziału w wielu panelach eksperckich.

Agnieszka Kroll, Dyrektor Handlowy, Zakłady Chemiczne EmiChem P.P.

- Formuła targów Cleaning Expo jest właściwa. Zawsze warto w jednym miejscu zgromadzić wszystko to, co jest związane z profesjonalnym utrzymaniem czystości (ludzi, sprzęt, maszyny, chemię). Udział w targach jest istotny w przypadku budowania marki i świadomości. W sektorze HoReCa marka JAX jest rozpoznawalna i wyróżniona kilkukrotnie za jakość, natomiast w sektorze firm sprzątających stawia pierwsze kroki. Oferta kierowana do tego obszaru została wzbogacona o koncentraty myjąco-dezynfekujące i urządzenia dozujące, proponując tym samym klientom kompleksowe rozwiązanie. Bo z JAX jest tanio, skutecznie, bezpiecznie! Z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji targów.

Magdalena Andersson, Z-WATER POLSKA Sp. z.o.o.

- Stworzenie takiej platformy wymiany wiedzy i nabycia nowych kontaktów jest bardzo ważne i dla producentów i dla klientów. Dla naszej firmy Z-WATER POLSKA Sp. z o. o. targi CLEANING EXPO stworzyły możliwość prezentacji nowości i innowacji na rynku polskim, z czego bardzo się cieszymy. Rynek polski jest chłonny nowości i ze względu również na dużą populację oraz dużą ilość firm, branża czystości ma ogromne szanse do rozwoju. Polska chce ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań, co można było zauważyć na targach w Poznaniu. Dla Z-WATER POLSKA Sp. Z o. o. sam udział był fajnym wyzwaniem, który potwierdził nam nasze wcześniejsze analizy rynku, ale najważniejszy był oczywiście sam kontakt z osobami profesjonalnie zajmującymi się obsługą sprzątania różnych obiektów, oraz z innymi firmami z branży. Możliwość odbycia takich spotkań na takiej platformie jest nieoceniona.

Folder Cleaning Expo 2023 Zostań wystawcą Weź udział w wydarzeniu