Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Dwudniowa konferencja na targach Cleaning Expo!

Podziel się

W trakcie dwóch pierwszych dni targów Cleaning Expo (4-5.10.2022) odwiedzający i wystawcy będą mogli wziąć udział w planowanych konferencjach, których tematyka dopasowana będzie do aktualnej sytuacji rynkowej.

Zagadnienia, z którymi chcemy się zmierzyć, to:

- profesjonalne utrzymanie czystości w obiektach opieki zdrowotnej;

- zakupy usług w ramach Zamówień Publicznych;

- zakupy „czystości” dla szerokiej grupy odbiorców dostosowane do ich faktycznych potrzeb;

- specyfika zakupu środków czystości w obiektach handlowych;

Okres pandemii pokazał, jak ważnym elementem naszego bezpieczeństwa jest stosowanie profesjonalnych usług utrzymania czystości, dlatego w ramach wystąpień zaprezentujemy również, jak zmieni się certyfikacja branżowa dla firm sprzątających, aby klient mógł wybrać, na jakim poziomie oczekuje usługi, a z kolei firmy wiedziały, dlaczego warto inwestować w rozwój.

- Jako organizatorzy robimy wszystko, aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, przedstawić kompleksową ofertę dla specjalistów z branży czystości. Chcemy zapewnić im przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych i możliwość rozwoju na polskim rynku – komentuje Witold Lipiński, Project Manager targów CE.

– W najbliższych tygodniach zaczniemy zdradzać więcej szczegółów dotyczących wydarzeń podczas Cleaning Expo 2022. Na bieżąco będzie można je śledzić na naszej stronie internetowej oraz w social mediach, gdzie prezentować będziemy także zgłoszonych wystawców i przygotowywane przez nich nowości. – dodaje Lipiński.