Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

JAK CZYŚCIĆ ŁAZIENKI W OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, ABY SPROSTAĆ WYMOGOM ESTETYCZNYM, SANITARNYM I KOSZTOWYM?

Podziel się

"Jak czyścić łazienki w obiektach użyteczności publicznej, aby sprostać wymogom estetycznym, sanitarnym i kosztowym?" - taki tytuł ma kolejna prelekcja na odbywającej się już po raz drugi konferencji CLEANING FORUM, która towarzyszyć będzie targom Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych znalazło się na szczycie listy priorytetów utrzymania obiektów.
Użytkownicy domagają się czystych i higienicznych urządzeń i wykazują niechęć do suszarek, klamek, staromodnych i niezgodnych z przepisami dozowników do mydła i papieru.

Badania pokazują, że nieprzyjemne doświadczenia związane z toaletą powodują negatywne ich postrzeganie. Zagrożenia występujące w łazienkach, takie jak zarażenie się paciorkowcem, gronkowcem, E. coli i wirusowym zapaleniem wątroby typu I, stanowią realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Prawidłowe czyszczenie toalet nigdy nie było ważniejsze dla zdrowia ludzkiego i stabilności gospodarczej.

Niewłaściwie dobrana i zastosowana technologia sprawia, że poziom czystości toalet jest często niewystarczający. Wiemy już, że to, co dzieje się w toalecie, na pewno nie zostaje w toalecie. Badania pokazują, że te zanieczyszczenia ostatecznie przedostają się do całego obiektu, jeśli nie zostaną usunięte u źródła.

Dlatego jeszcze raz chcemy pokazać prawidłowy sposób czyszczenia toalet. To znaczy z jakimi  narzędziami i maszynami pracować, jak dobrać właściwy środek chemiczny i w jakiej kolejności wykonywać wszystkie czynności, zarówno w tzw. serwisie dziennym jak i podczas doczyszczania.

Zawsze nakłady finansowe na środki higieniczne (papier ręcznikowy, toaletowy i mydło) stanowiły duży element kosztów w budżecie firmy. Od czasów pandemii wartość ta jeszcze wzrosła, bo jesteśmy bardziej świadomi jak ważne jest to dla naszego zdrowia i nie godzimy się na puste dozowniki. Czy świadomy dobór dozowników, wkładów eksploatacyjnych, prawidłowa instalacja może zmniejszyć te koszty? Czy są sposoby, aby wszystkie strony były zadowolone?

Na te wszystkie pytania odpowiadać będą zaproszeni goście - paneliści, podczas konferencji Cleaning Forum 2023 w Poznaniu, 24 i 25 października 2023.