Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

KASTELL zaufany dostawca rozwiązań do utrzymania czystości i higieny - wystawcą na targach Cleaning Expo 2022!

Podziel się

Firma KASTELL to lider rynku w obszarze Smart Cleaning, który łącząc technologię, produkty i ekspercką wiedzę popartą doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość procesów sprzątania, gwarantujących bezpieczeństwo i higienę. To efekt troski o wysoką jakość produktów i ich nowoczesność oraz dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta, co od ponad 20 lat stanowi priorytet firmy. Już podczas targów Cleaning Expo 2022 w Poznaniu na stoisku 150 m2 KASTELL zaprezentuje swoją szeroką ofertę: od robotów i urządzeń, poprzez systemy szczotek, na produktach do higieny i dezynfekcji kończąc.

W firmie KASTELL wierzą, że aby tworzyć i dostarczać wysokiej jakości produkty, należy inwestować w najnowsze technologie oraz wiedzę. Przedstawiciele na bieżąco obserwują i badają potrzeby rozwijającego się rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, aby klientom zapewnić rozwiązania odpowiednie dla ich potrzeb i oczekiwań.

KASTELL dostarcza rozwiązania pozwalające utrzymać czystość dla przedsiębiorstw komunalnych, firm sprzątających, wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych, takich jak centra handlowe, sklepy, porty lotnicze, hotele, dworce kolejowe i inne nowoczesne przestrzenie użytku publicznego, dealerów maszyn czyszczących i zamiatarek, a także hodowców zwierząt i przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem warzyw i owoców.

Firma jest wyłącznym dostawcą profesjonalnych, autonomicznych, wielozadaniowych robotów Gaussian Robotics z funkcjami czyszczenia, szorowania oraz dezynfekcji.

W ofercie znajdują się także wysokiej jakości pady czyszczące, gumy ściągające, trzymaki padów i silniki ssące do większości dostępnych na polskim rynku maszyn, przeznaczonych do sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego.

Nowoczesny park maszyn oraz własne biuro projektowe umożliwiają firmie produkcję szczotek talerzowych, walcowych, listwowych do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku zamiatarki (w tym również lotniskowej), maszyny czyszczącej lub szorowarki. Ponadto KASTELL produkuje szereg wysokiej jakości szczotek technicznych oraz specjalistycznych wg indywidualnych potrzeb klienta.

 

Jest także dostawcą wysokiej jakości bezdotykowych dozowników płynu do dezynfekcji, mydła, papieru i ręczników oraz producentem profesjonalnych, ekologicznych środków do dezynfekcji rąk i powierzchni.

 

Więcej możliwości

KASTELL oferuje bardzo szeroki asortyment rozwiązań zapewniających czystość i higienę. W naszej ofercie znaleźć można zarówno bezdotykowe dozowniki płynu dezynfekcyjnego, wyposażenie higieniczne toalet, najszerszy na rynku wybór szczotek, jak i osprzęt oraz części zamienne do maszyn sprzątających czy autonomiczne roboty sprzątające. Oferta ta, wraz ze wzrostem potrzeb naszych klientów, jest sukcesywnie uzupełniana o rozwiązania bazujące na najnowocześniejszych technologiach.

Indywidualne podejście do klienta

KASTELL to zaufany dostawca rozwiązań do utrzymania czystości i higieny, który wsłuchuje się w głos swoich klientów. Ponad 20 lat działalności w branży pozwoliło nam dogłębnie poznać wyzwania, jakim stawiają czoła nasi klienci, dzięki czemu możemy dopasować swoją ofertę do konkretnych potrzeb zamawiającego, który może liczyć na indywidualne traktowanie.

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

Realizując ideę Smart Cleaning KASTELL nieustannie obserwuje wykorzystanie nowoczesnych technologii w obszarze utrzymania czystości i higieny i uzupełnia swoją ofertę. Pozwala na to także nowoczesny park maszynowy, którym dysponuje firma, oraz własne biuro projektowe. W efekcie dostarczamy naszym klientom najnowocześniejszych rozwiązań, od autonomicznych robotów czyszcząco-szorujących po bezdotykowe dozowniki do płynu dezynfekcyjnego.

Zapraszamy do Poznania na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, 4-6.10.2022 r.