Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE UTRZYMANIA POSADZEK AKCEPTOWANYCH PRZEZ PRODUCENTÓW, INSTALATORÓW, FIRMY USŁUGOWE I ORGANIZACJE BRANŻOWE

Podziel się

"Najnowsze technologie utrzymania posadzek akceptowanych przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe" - na taki temat rozmawiać będą eksperci w Poznaniu podczas drugiej odsłony najważniejszej konferencji dla przedstawicieli branży utrzymania czystości - Cleaning Forum 2023.

Posadzki z wykładzin elastycznych to rodzaj wykończenia podłóg bardzo często instalowany w obiektach użyteczności publicznej takich jak: szpitale, szkoły, urzędy, restauracje, galerie handlowe czy hale sportowe. Obecnie to nowoczesny, uniwersalny materiał, przeznaczony do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Niezwykle szeroka gama produktów pozwala stworzyć wnętrze w każdym stylu i dla każdego przeznaczenia.

Rynek posadzek elastycznych cały czas rośnie. Powodem tego jest potrzeba podnoszenia parametrów użytkowych, na przykład antypoślizgowości, elektrostatyczności, odporności na substancje chemiczne oraz chęć zaspokojenia coraz to nowszych potrzeb użytkowych, tak jakościowych, jak i estetycznych. Producenci coraz częściej proponują materiały, które również ograniczą koszty eksploatacji.

Ta szeroka gamą produktów, jak się okazuje, znacznie utrudnia pracę osobom, które maja utrzymać posadzki w czystości. Dotychczasowe know-how dotyczące podejścia, że prawie wszystkie rodzaje wymagają drogiej konserwacji, już się zdezaktualizowało. Większość produktów przeznaczonych do obiektów komercyjnych nie wymaga konserwacji, ale zmian w technologii ich utrzymania. Bardzo często kluczowe jest przygotowanie do eksploatacji po instalacji oraz zmiana maszyn, narzędzi i środków chemicznych. Okazuje się, że większość reklamacji u producenta jest zgłaszanych właśnie z powodu błędów w tym zakresie.

Firmy zrzeszone w Związku Pracodawców Outsourcingu oraz producenci i posadzkarze -  członkowie Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy, postanowili wszystkim ułatwić pracę i stworzyć zasady eksploatacji, które rynek w tym zakresie uporządkują.

Na konferencji podczas Cleaning Expo 2023 eksperci przedstawią wypracowane standardy i pokażą istotne różnice w odpowiednim zabezpieczaniu i czyszczeniu powierzchni posadzek. Zapraszamy do Poznania 24 i 25 października 2023 r.