Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Panel dyskusyjny PSFS dla firm sprzątających już 25.10.2023

Podziel się

Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających przygotowuje panel dyskusyjny dla firm sprzątających pt. "Jak zarobić duże pieniądze będąc małą firmą?", który odbędzie się 25 października 2023 r. w godz. 12:00-15:00. Odwiedzenie tegorocznej edycji targów Cleaning Expo to możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w branży, obserwacji nadchodzących trendów i spotkania wielu wybitnych specjalistów.

 

PSFS zaprasza także na stoisko, gdzie będzie można:

  • porozmawiać o działalności Stowarzyszenia, jego celach i planach oraz wspólnych działaniach jakie można podjąć dla dobra branży i biznesów poszczególnych członków
  • skorzystać z porad ekspertów Polskiego Stowarzyszenia Firm Sprzątających
  • dowiedzieć się od członków PSFS jakie korzyści daje im działalność w Stowarzyszeniu

W ramach Targów Cleaning Expo 2023 Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających organizuje panel dyskusyjny poświęcony działalności małych i średnich firm z branży utrzymania czystości. Panel odbędzie się 25 października 2023 na terenie MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie. Złożą się na niego prezentacje zaproszonych gości i dyskusja uczestników z udziałem publiczności.


Pan Wojciech Kołakowski z firmy CleanMode - e-learning cleaningowy omówi zagadnienie "Firma jako całość - dlaczego najważniejszy jest pracownik?" na temat roli pracowników w kontekście:

➡️ pozyskania nowych pracowników
➡️ zahamowania rotacji
➡️ budowania jakości świadczonej usługi
➡️ budowania wizerunku firmy
➡️ pozyskania nowych klientów

 

W jaki sposób zmiany demograficzne i społeczne wpływają na branżę utrzymania czystości?
Gdzie powinny szukać swojego miejsca i szansy mniejsze i średnie firmy sprzątające ?
Czy w dobie globalizacji i coraz większych sieci sprzedaży można w ogóle jako mniejszy biznes skutecznie konkurować i działać z sukcesem ?

Tym i pochodnym zagadnieniom przyjrzymy się na panelu organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Firm Sprzątających w ramach Targów Cleaning Expo 2023 - 25 października o godzinie 12:00

Jednym z uczestników spotkania będzie Marcin Kokot, CEO Cleantec, prezes Zarządu PSFS – związany z branżą od 1996 roku i śledzący od wielu lat zmiany w niech zachodzące. Wypowiedzi Pana Marcina zawsze powiązane są z analizą i konkretnymi przemyśleniami na temat branży i jej zmian.

 Z kolei trzeci panelista -  Jakub Sosnowski z firmy BUZIL, poprowadzi nas przez temat „eko”. Widzowie dowiedzą się miedzy innymi o:

👉 Ekologii w sprzątaniu i ekologicznych środkach czystości
👉 Czy ekologiczne środki czystości mogą też być skuteczne i efektywne?
👉 Przyszłości i zrównoważonym rozwoju – aspekcie dyrektywy CSRD dotyczącej raportowania ESG – jak to się ma do branży profesjonalnego utrzymania czystości

Jak zorganizować dostawę sprzętu do klienta?

👉 Własny kierowca i flota
👉 Samodzielnie
👉 Taxi
👉 Zlecenie firmie transportowej

… A może Cargo rower elektryczny?

Czasami inwestycje w flotę mogą być dość kosztownymi rzeczami i warto rozejrzeć się za innymi rozwiązaniami.

🔥Bądź pierwszym w kreatywnym i ekonomicznym podejściu do prowadzenia własnej firmy!
�Firma Hazay bikes - poznański startup, który podchodzi do tematu w nowoczesny sposób i stawia na jakość. Na panelu dyskusyjnym dowiemy się:

➡️ W jaki sposób rowery cargo mogą usprawnić funkcjonowanie firm sprzątających?
➡️ Jakie zalety i rozwiązania dostarczają rowery cargo pod kątem ekologicznym, ekonomicznym, logistycznym oraz marketingowym?

Uczestnikami spotkania będą Marcin Grausch (CEO) oraz Marcin Ciesielski (CTO) założyciele poznańskiej firmy produkującej elektryczne rowery towarowe.
Krzysztof Łazarewicz, właściciel firmy Quick Clean, podzieli się swoimi doświadczeniami z prowadzenia jednoosobowej firmy.

Dowiemy się od niego :
✅ Jak, pracując samemu, zarabiać powyżej 10 tysięcy miesięcznie myjąc tylko okna ?
✅ Jak rywalizować z większymi firmami oraz jakich argumentów używać z rozmowach z klientem ?
✅ Czy aby na pewno duża ilość osób w firmie oznacza szybką realizację zlecenia i jaki jest jej związek z jakością usługi ?

 

Marcin Seroczyński, dyrektor zarządzający firmy City Media Solutions opowie o rozwoju firmy sprzątającej w trudnych czasach, a mianowicie:

👉 o tym jak utrzymać i rozwinąć firmę sprzątającą w czasach rosnącej konkurencji i spadającej mocy nabywczej.

Nasz gość jest wybitnym specjalistą od marketingu internetowego i rozwiązań sztucznej inteligencji w kontekście zmian w wyszukiwarkach internetowych.

 

Kateryna Yakymenko, CEO O Wiele Lepiej, prowadzi butikową firmę sprzątającą w Poznaniu. Już w środę Pani Kateryna rozwinie następujące kwestie:
👉 Marketing Szeptany czy Social Media. Którą stroną pójść?
👉 Jak odważyć się na „wejście” w świat mediów?
👉 Fuck Up’y które popełniłam prowadząc firmę sprzątającą.

Zarówno tegoroczna ekspozycja targów Cleaning Expo 2023, jak i panel dla małych i średnich firm od PSFS zapowiadają się bardzo ciekawie.

Zapraszamy!

25.10.2023, godz. 12:00 - 15:00