Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

PCC Consumer Products Sp. z o.o. wystawcą na targach Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Firma PCC Consumer Products Kosmet to wiodący producent chemii profesjonalnej i wraz ze swoją marką ROKO Professional po raz pierwszy weźmie udział w październikowych targach Cleaning Expo w Poznaniu.

 

Produkty marki ROKO Professional to skuteczne i opracowane ze szczególną starannością środki czystości dla profesjonalistów. Firma produkuje wykorzystując synergię jaką daje obecność w Grupie PCC – własne zaplecze laboratoryjne oraz bezpośredni dostęp do surowców. Zaletą produktów PCC Consumer Products jest doskonała korelacja jakości do ceny, co jest szczególnie ważne dla wszystkich profesjonalistów, którzy cenią sobie skuteczne i opłacalne ekonomiczne rozwiązania oparciu o rynkowe trendy branżowe.

Podczas targów Cleaning Expo 2023  firma zaprezentuje zmodyfikowaną i odświeżoną całą linię produktów ROKO Professional. Uczestnicy znajdą w niej produkty do higieny pomieszczeń, ogólnego stosowania w tym m.in. do mycia szkła, pielęgnacji sanitariów oraz produkty do higieny osobistej tj. mydła czy produkty do dezynfekcji rąk.

Specjalistyczne formulacje chemiczne, dobrane z myślą o ich przeznaczeniu sprawiają, że produkty ROKO Professional świetnie sprawdzają się w szeroko pojętym przemyśle, obszarze medycznym i klinicznym, w branży HoReCa oraz w instytucjach i miejscach użyteczności publicznej. ROKO Professional to marka stworzona przez i dla profesjonalistów.

Więcej na: https://www.rokopro.pl/pl/

 

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!