Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Profesjonalne utrzymanie czystości w obiektach hotelowych

Podziel się

Najlepszą reklamą dla obiektu hotelowego jest zadowolenie i rekomendacja gości, którzy skorzystali z jego usług. Na wrażenia z pobytu w takim miejscu składa się wiele czynników, ale jednym z najważniejszych to czystość i estetyka w budynku.

 

Inwestowanie w szkolenia personelu, profesjonalny sprzęt do sprzątania czy znajomość i zakup skutecznych środków czystości i dezynfekcji z pewnością pomoże w utrzymaniu
wysokiego standardu obiektu.

Dlatego zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości Cleaning Expo i Konferencję Cleaning FORUM 2023, które odbędą się 24 do 25 października 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich!  

CLEANING FORUM to dwudniowa kompilacja wykładów, paneli dyskusyjnych, warsztatów, która wraz z ekspozycją targową pozwoli nie tylko zdefiniować panujące trendy w branży, ale przede wszystkim nakreślić kierunki jej rozwoju.

 

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W TOALETACH I ŁAZIENKACH

- profesjonalne pokazy czyszczenia, pielęgnacji armatury łazienkowej oraz sanitariatów; - prezentacja specjalistycznych preparatów do utrzymania higienicznej czystości w sanitariatach; - szeroki wybór produktów i fachowego sprzętu, dedykowanych do sprzątania różnych powierzchni.

CZYSZCZENIE POSADZEK

- prezentacja możliwości robotów, maszyn sprzątających i sprzętu ręcznego; - efektywne mycie i pielęgnacja posadzek, impregnacja i konserwacja; - prezentacja profesjonalnych środków chemicznych do czyszczenia podłoża;

Przetestuj z nami roboty sprzątające podczas WYŚCIGÓW ROBOTÓW

Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni – torze przeszkód, zgłoszone maszyny autonomiczne wystawców, będą musiały wyczyścić określoną powierzchnię. W obecności widzów przedstawiciele firm zaprogramują swoje urządzenia, a w ramach pokazów będzie można ocenić szybkość przygotowania do pracy, jej dokładność i oczywiście czas, jaki finalnie danej maszynie będzie potrzebny do wykonania zadania. 

Hotel Marketing Conference

Przedłuż swój pobyt w Poznaniu i skorzystaj z okazji na rozwój biznesu hotelowego - dołącz do HOTEL MARKETING CONFERENCE 2023, która odbędzie się 26-27.10.2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

https://www.hotel-marketing.pl/
BILETY PROGRAM WYDARZEŃ KATALOG WYSTAWCÓW