Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Promuj się z Targami CLEANING EXPO 2023

Podziel się

Dowiedz się, jak możemy razem zadbać o wizerunek Twojej firmy podczas drugiej już edycji Targów CLEANING EXPO. Wspólnie poinformujmy Twoich aktualnych i potencjalnych klientów o Twojej obecności na Targach Profesjonalnego Utrzymania Czystości 2023!

 

Odkryj możliwości promocji z Targami CLEANING EXPO 2023!

Wykorzystaj swoje uczestnictwo w Targach CLEANING EXPO 2023 i zadbaj o szeroką promocję swojej marki. Sukces drugiej edycji Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości to nasz wspólny cel, dlatego zachęcamy naszych Wystawców do identyfikacji z CLEANING EXPO i szerokiej wspólnej promocji wydarzenia oraz marki i produktów Wystawcy. Razem z nami sprawisz, że Twoi obecni i potencjalni klienci na pewno dowiedzą się, że Twoja firma będzie współtworzyć targi CLEANIG EXPO - a co za tym idzie, przyszłość branży czystościowej! 

TARGI CLEANING EXPO - ŚWIĘTO CAŁEJ BRANŻY PROFESJONALNEGO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

Co możemy zrobić, by wspólnie wypromować Twoją firmę na Targach CLEANING EXPO 2023?

  1. Dodaj baner informujący o uczestnictwie w CLEANING EXPO do swojej stopki mailowej, korzystając z przygotowanych przez nas banerów.
  2. Opublikuj w swoich Social Mediach informację o tym, że będziesz na Targach CLEANING EXPO, wykorzystując przygotowaną przez nas grafikę lub logotypy.
  3. Oznaczaj nas poprzez #targiCLEANINGEXPO #CLEANIGexpo #WEJDŹWCZYSTYŚWIATBIZNESU ORAZ @CLEANING EXPO w swoich postach w Social Mediach (LinkedIn oraz Facebook), a udostępnimy w swoich kanałach tę informację.
  4. Przesyłaj nam informacje o swoich nowościach i premierach - zamieścimy je na naszej stronie internetowej, w Social Mediach i informacjach prasowych. Możesz skorzystać z gotowego formularza zgłoszeniowego.
  5. Opublikuj na swojej stronie informację prasową o tym, że będziesz na CLEANING EXPO 2023. Możesz wykorzystać przygotowane przez nas informacje prasowe.
  6. Zamieść na swojej stronie dedykowany podlinkowany baner informujący o tym, że będziesz na Targach CLEANING EXPO 2023.
  7. Wyślij klientom dedykowane zaproszenia na targi CLEANING EXPO 2023, dostaniesz je od nas na maila, możesz też skorzystać z gotowego formularza z zaproszeniem
  8. Wyślij nam swój logotyp w formacie .png i .jpg, a zamieścimy go na stronie internetowej Targów CLEANING EXPO, w mailingach do zwiedzających czy w kampaniach marketingowych.
  9. Wyślij mailing na bazy swoich klientów z informacją, że uczestniczysz w Targach CLEANING EXPO. Dodaj do niego dedykowany baner lub grafikę Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości.
STOPKI DO MAILA OPISZ SWOJĄ FIRMĘ BILETY INFORMACJE PRASOWE i SM

Masz pomysł na niestandardową promocję swojej firmy podczas Targów CLEANING EXPO 2023? 

Skontaktuj się z nami, a chętnie wesprzemy Cię w działaniach!

Liliana Biegoń
Aleksandra Pawlina-Janyga