Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Targi CLEANING EXPO 2023 zakończone!

Podziel się

Dziękujemy naszym wystawcom, partnerom, panelistom oraz zwiedzającym profesjonalistom za tworzenie z nami zakończonej drugiej już edycji targów Cleaning Expo w Poznaniu. Za nami dwa niezwykle intensywne dni pełne spotkań, inspirujących rozmów, debat i pokazów.

Za nami dwa niezwykle intensywne dni pełne spotkań, inspirujących rozmów, debat i pokazów. Miniona edycja CLEANING EXPO 2023 okazała się rekordowa! To podwojona ilość wystawców, znacznie zwiększona powierzchnia ekspozycyjna oraz bogatszy program wydarzeń - a w nim ewenement na skalę światową, czyli warsztaty z profesjonalnego czyszczenia posadzek i łazienek z wykorzystaniem techniki audio-wizualnej do prezentacji pokazów szerokiemu gronu odbiorców. Tegoroczne wydarzenie zostało bardzo pozytywnie ocenione przez przedstawiciela ISSA EMEA - regionalnego oddziału Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Utrzymania Czystości, działającego na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, gwarantując zarówno targom, jak i jego uczestnikom, nieocenione korzyści w najbliższej przyszłości.

Mamy nadzieję, że te dwa październikowe dni to był dla wszystkich owocnie spędzony czas na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizacja takiego wydarzenia to wytężona praca zespołu, który wierzy w sens i misję targów oraz ideę bezpośrednich spotkań.

Zarówno kompleksowa ekspozycja firm i prezentowanych nowości produktowych, jak i pojawiających się profesjonalistów z sektora czystościowego sprawiły, że CLEANING EXPO stało się czołową i najbardziej liczącą się imprezą branżową w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, integrująca ten sektor!

CLEANING EXPO TEAM, dziękując za ten rok zaprasza do Poznania na kolejną edycję wydarzenia:

22-23.10.2024 r.

Do zobaczenia!

 

FILM I FOTO CLEANING EXPO 2023 >> 

PODSUMOWANIE DZIEŃ PIEREWSZY >>

PODSUMOWANIE DZIEŃ DRUGI >>

 

DZIĘKUJEMY!!!  Wasz #teamCLEANINGexpo :)