Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Wyroby z włókniny, czyli Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz na targach Cleaning Expo 2023

Podziel się

Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz to rodzinna firma działająca ponad 30-lat na rynku. Obecna działalność firmy związania jest głównie z produkcją wyrobów z włókniny, czyli mających wszechstronne zastosowanie ściereczek na rolce, czyściw przemysłowych, ściereczek ciętych i podkładów. Z pełną gamą oferowanych produktów będzie można zapoznać się na stoisku firmy podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

 

Firma słucha potrzeb klientów, dlatego też w ostatnim czasie poszerzony został park maszynowy o kolejne urządzenia, które pozwalają zoptymalizować procesy produkcyjne. Nowe maszyny to również możliwość produkcji i zaopatrzenia klientów w produkty o różnych, nowych wymiarach dostosowanych do wymagań konkretnych odbiorców. Potrzeby klientów w zakresie utrzymania czystości to wyzwania, którym Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz chce sprostać.

- Bierzemy udział już w kolejnej edycji Targów Cleaning Expo. Sukces pierwszego spotkania, mobilizuje Nas do dalszych działań. Chcemy przedstawić Nasz pełny asortyment i edukować odwiedzających w zakresie czyszczenia i polerowania. Dobór odpowiedniego czyściwa ma ogromne znaczenie w utrzymaniu czystości. W Naszej ofercie mamy całą gamę ścierek, różniących się składem, gramaturą, kolorem, formą pakowania. Różnorodność form czyściwa jest niewątpliwie dużą zaletą samego produktu. Mamy do wyboru ściereczki na rolce w małych rozmiarach, ściereczki cięte w składanych formach. Czystość w zakładach produkcyjnych zapewnią większe czyściwa, duże role, z dużą ilością metrów, z dopasowaną perforacją by móc optymalnie wykorzystać dane czyściwo do potrzeb uzyskania czystości na danej powierzchni - podkreśla Oskar Staśkiewicz, Dyrektor Generalny firmy Zakład Produkcji Waty.

Podczas targów Cleaning Expo 2023 firma planuje przedstawić nowe rodzaje surowców, z których wykonywane są produkty. Są to:

  • wiskoza 100% - wiskoza jest materiał bardzo delikatnym, bardzo chłonnym, bardzo estetycznym. Jest produktem, który sprzyja środowisku. Bardzo dobrze chłonie wodę i inne płyny;
  • czyściwo szare - to nowy rodzaj czyściwa w ofercie firmy. Szare to mieszanka celulozy i poliestru - daje niesamowite właściwości absorpcyjne ale jednocześnie jest bardzo trwałe i dzięki szarym włóknom usuwa trudne zabrudzenia;
  • ściereczki fala - to kolejne propozycja z segmentu kolorowych czyściw. Połączenie wiskozy i poliestru w tym czyściwie umożliwia łatwość i precyzyjność usuwania brudu, dziurkowana struktura umożliwia szybkie sprzątanie.

Więcej: www.czysciwa.eu

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!