Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Z JAX SKUTECZNIE I BEZPIECZNIE! - witamy w gronie wystawców Cleaning Expo 2023

Podziel się

Marka JAX PROFESSIONAL od kilkunastu lat zdobywa zaufanie klientów w zakresie utrzymania czystości. Polityka JAX PROFESSIONAL zakłada pierwszeństwo JAKOŚCI nad ilością. Zasada ta oznacza szczególny nacisk na profesjonalizm, rzetelność i nieustanny rozwój. Już po raz drugi będzie można bezpośrednio spotkać się ze specjalistami firmy podczas październikowych targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu.

 

„Fabryka czystości” EmiChem działa w oparciu o technologie, które jeszcze do wczoraj były dla wszystkich przyszłością, a od dzisiaj są codziennością. Do wieloletniego doświadczenia firma dodała nowoczesne rozwiązania, do wiedzy dołożono najnowsze osiągnięcia z dziedziny chemii przemysłowej. Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku producent wdrożył Systemy Zarządzania Jakością ISO 9001, ISO 14001 oraz IFS HPC.

Celem firmy jest dostarczenie skutecznych i wydajnych w działaniu produktów najwyższej jakości. Producent oferuje również konsultacje dotyczące optymalnego wykorzystania swoich produktów oraz szkolenia z zakresu efektywnych sposobów ich użycia.

Jax Professional to ceniony producent wysokiej jakości chemii profesjonalnej przeznaczonej dla różnych branż, w tym gastronomii, hotelarstwie, przemyśle spożywczym, usługach czystości, opiece zdrowotnej i wielu innych. Produkty oferowane przez Jax Professional są skuteczne, niezawodne i dostosowane do unikalnych wymagań każdego sektora.

 

Warto podkreślić, że podczas targów Cleaning Expo 2022 marka JAX Professional została Laureatem konkursu o Złoty Medal Grupy MTP za Preparat do ręcznego mycia naczyń JAX 43. 

 

 

Podczas targów firma zaprezentuje szeroki wachlarz swoich produktów ze szczególnym uwzględnieniem:

 

* JAX 13 - PREPARAT DO NABŁYSZCZANIA STALI NIERDZEWNEJ

* JAX 20 - PREPARAT DO MASZYNOWEGO I RĘCZNEGO PRANIA DYWANÓW

* JAX 25 - PREPARAT DO SZYB I INNYCH GŁADKICH POWIERZCHNI

* JAX 32D - PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI SANITARIATÓW

* JAX 30 - CHLOREAGENT - PREPARAT MYJĄCO DEZYNFEKUJĄCY

* JAX 55 - PREPARAT DO DOCZYSZCZANIA

* JAX 60 - ALKALICZNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO KOSTKI BRUKOWEJ I ELEWACJI

Więcej:https://jax.com.pl/  

 

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!