Spotkajmy się na II edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 24-25.10.2023 ->  

Organizator:

Liderzy zapraszają na targi Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Targi Cleaning Expo to już druga edycja wydarzenia zrzeszającego branżę czystości w Polsce. To tutaj spotkają się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy oraz osoby stawiające swoje pierwsze kroki w biznesie świadczenia usług utrzymania czystości. Szeroki przekrój ekspozycji i wysoki poziom merytoryczny to znaki charakterystyczne tego wydarzenia.

 

Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitają do Poznania od 24 do 25 października 2023!
W tym gronie nie może zabraknąć Twojej firmy!

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH!

Dlaczego warto wziąć udział w targach Cleaning Expo 2023?

Branża utrzymania czystości stała się bardzo ważnym filarem współczesnych, bezpiecznych realiów. Pomimo niespokojnych czasów, polski przemysł profesjonalnego utrzymania czystości wciąż się rozwija. Targi Cleaning Expo to platforma wymiany idei, pomysłów i produktów dla wszystkich przedstawicieli tej branży. Eksperci, przedsiębiorcy i producenci mają okazję spotkać się i rozpocząć dyskusję na temat branżowych trendów, najnowszych produktów, innowacyjnych technologii i przyszłości przemysłu profesjonalnego utrzymania czystości.

Zapytaj o ofertę!

Kompendium wiedzy - konferencja Cleaning Forum!

CLEANING FORUM to kompilacja wykładów, paneli dyskusyjnych, warsztatów, która wraz z ekspozycją targową pozwoli nie tylko zdefiniować panujące trendy w branży, ale przede wszystkim nakreślić kierunki jej rozwoju. Tematyka tegorocznej edycji to m.in.: -> Profesjonalne utrzymanie czystości w szpitalu - element procesu leczenia pacjentów; -> Sposoby utrzymania czystości w pomieszczeniach sanitarnych; -> Najnowsze technologie utrzymania posadzek akceptowanych przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe; -> Utrzymanie terenów zielonych w czasach zmieniających się wymagań Klientów i zmian klimatycznych.

Poznaj program!

LIDERZY JUŻ TU SĄ! Dołącz do najlepszych! Swój udział w targach CLEANING EXPO 2023 potwierdzili już m.in.:

 

Zobacz video z poprzedniej edycji Cleaning Expo i Cleaning Forum:

Zostań wystawcą! O szczegóły zapytaj naszych handlowców:

Witold Lipiński
Liliana Biegoń

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!