Spotkajmy się na III edycji targów CLEANING EXPO w Poznaniu!!! 22-23.10.2024 ->  

Organizator:

Liderzy zapraszają na targi Cleaning Expo 2023!

Podziel się

Targi Cleaning Expo to już druga edycja wydarzenia zrzeszającego branżę czystości w Polsce. To tutaj spotkają się liderzy rynku, branżowi eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy oraz osoby stawiające swoje pierwsze kroki w biznesie świadczenia usług utrzymania czystości. Szeroki przekrój ekspozycji i wysoki poziom merytoryczny to znaki charakterystyczne tego wydarzenia.

 

Światowe marki, liderzy rynku oraz firmy stawiające na innowacyjność, rozwój i trwałe relacje biznesowe zawitają do Poznania od 24 do 25 października 2023!
W tym gronie nie może zabraknąć Twojej firmy!

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH BILETY POZNAJ WYSTAWCÓW PROGRAM WYDARZEŃ

Dlaczego warto wziąć udział w targach Cleaning Expo 2023?

Branża utrzymania czystości stała się bardzo ważnym filarem współczesnych, bezpiecznych realiów. Pomimo niespokojnych czasów, polski przemysł profesjonalnego utrzymania czystości wciąż się rozwija. Targi Cleaning Expo to platforma wymiany idei, pomysłów i produktów dla wszystkich przedstawicieli tej branży. Eksperci, przedsiębiorcy i producenci mają okazję spotkać się i rozpocząć dyskusję na temat branżowych trendów, najnowszych produktów, innowacyjnych technologii i przyszłości przemysłu profesjonalnego utrzymania czystości.

Zapytaj o ofertę!

Kompendium wiedzy - konferencja Cleaning Forum!

CLEANING FORUM to kompilacja wykładów, paneli dyskusyjnych, warsztatów, która wraz z ekspozycją targową pozwoli nie tylko zdefiniować panujące trendy w branży, ale przede wszystkim nakreślić kierunki jej rozwoju. Tematyka tegorocznej edycji to m.in.: -> Profesjonalne utrzymanie czystości w szpitalu - element procesu leczenia pacjentów; -> Sposoby utrzymania czystości w pomieszczeniach sanitarnych; -> Najnowsze technologie utrzymania posadzek akceptowanych przez producentów, instalatorów, firmy usługowe i organizacje branżowe; -> Utrzymanie terenów zielonych w czasach zmieniających się wymagań Klientów i zmian klimatycznych.

Poznaj program!

Wyścigi Robotów (Cobotów)

Zapraszamy na niecodzienne widowisko - Wyścigi Robotów (Cobotów) podczas targów Cleaning Expo 2023 w Poznaniu! Na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni – torze przeszkód, zgłoszone maszyny autonomiczne naszych wystawców będą musiały wyczyścić określoną powierzchnię. W obecności widzów przedstawiciele firm zaprogramują swoje urządzenia, a w ramach pokazów będzie można ocenić szybkość przygotowania do pracy, jej dokładność i oczywiście czas, jaki finalnie danej maszynie będzie potrzebny do wykonania zadania. Po raz pierwszy uczestnicy wydarzenia będą sami mogli ocenić funkcjonalność i przydatność robotów sprzątających, przeanalizować zasadność inwestycji, wybrać najlepsze maszyny do swoich potrzeb.

POLSKIE STOWARZYSZENIE FIRM SPRZĄTAJĄCYCH

PSFS przygotowuje jednodniowe spotkanie w formie Case Studies, dedykowane specjalistom z branży profesjonalnego utrzymania czystości, bazujące na praktyce polskiego rynku. Na wydarzenie składają się prezentacje innowacyjnych rozwiązań wraz z prelekcjami zaproszonych gości oraz panel dyskusyjny. Tematyka spotkania dotyczyć będzie m.in.: wsparcia młodych firm sprzątających; jak zarządzać firmą, aby utrzymać się na rynku i osiągnąć sukces; jak planować budżet, aby móc się rozwijać i inwestować w coraz lepszy sprzęt.

LIDERZY JUŻ TU SĄ! Dołącz do najlepszych! Swój udział w targach CLEANING EXPO 2023 potwierdzili już m.in.:

 

BILETY ZAPROSZENIA PROGRAM WYDARZEŃ ZOSTAŃ WYSTAWCĄ
DLACZEGO WARTO WZIĄC UDZIAŁ?

 

 

 

BILETY PROGRAM WYDARZEŃ ZOSTAŃ WYSTAWCĄ WYPROMUJ SIĘ NA TARGACH

Zobacz video z poprzedniej edycji Cleaning Expo i Cleaning Forum:

Zostań wystawcą lub weź udział w wydarzeniu! O szczegóły zapytaj naszych specjalistów:

Witold Lipiński
Witold Lipiński
Liliana Biegoń

Serdecznie zapraszamy na Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO oraz konferencję CLEANING FORUM w dniach 24-25 października 2023, Międzynarodowe Targi Poznańskie - Poznań Congress Center!